סדנת עיסוי בשמנים לזוגות

סדנה זוגית חווייתית להעצמת התקשורת בין בני הזוג ובמיוחד מעצימה את התקשורת במגע.
סדנה זוגית כיפית בה לומדים מספר תנועות בסיסיות בעיסוי בשמנים וגם מתרגלים עיסוי בשמנים אחד על השנייה
בואו לרגע נדמיין מצב שאתם בחופשה ובא לכם לפנק או להתפנק בעיסוי, (אפשר לעצום עיניים לרגע ובסוף הקריאה), לקחתם שמן או קרם... התחלתם לתת או לקבל עיסוי... ו... היינו שמחים ללמוד מספר תנועות עיסוי בסיסיות

אורך הסדנה כשעתיים והיא מוגבלת ל-4 זוגות בלבד,
בסדנה העיסוי מתבצע עם שמנים, 

*עד הבית - אזור בין נתניה לאשדוד

פנקו את עצמכם או קרוביכם באחלה של מתנה ליום הולדת,יום נישואין, אירוע מיוחד..

055-6646660 

כי משה מטפל מהלב

עיסוי שוודי

עיסוי מפנק בשמנים ,משחרר שרירים תפוסים
ומשחרר מתחים
ראשית, נברר את סיבת ההגעה, אם זה טיפול מפנק או טיפול בבעיה, נברר מה מציק, אזורי כאב או כאב נקודתי, שרירים תפוסים, ומצבים כגון הריון.

שנית, לאחר בירור הבעיה שמציקה למטופל,נתחיל בעיסוי השוודי עם שמן עיסוי בשילוב של שמנים נוספים בתנועות עיסוי שונות. תנועות אלה תפקידן לחמם את רקמת השריר, לשחרר מתח ולשבור "קשרים" של שרירים או רקמות, שנקראים הידבקויות.

נהוג בדרך כלל להתחיל עם הפנים כלפי מטה, כך שעמוד השדרה נשאר נייטרלי. נתחיל בדרך כלל בעבודה על הגב, באמצעות משיכות עיסוי שונים הכוללים לישה, חיכוך, מתיחה ועוד. בסיום העבודה על הגב, נעבור לחלק האחורי של כל רגל, אז "מתהפכים" ומתחיל עיסוי החלק הקדמי של כל רגל, בשתי הידיים, עיסוי בטן למעוניינים ובדרך כלל מסיים עם הצוואר והכתפיים וכמובן אפשר עיסוי פנים למעוניינים.
כשעה של עיסוי בקליניקה ברמת גן או אצלכם בבית (באזור המרכז ), מגיע עם מיטת עיסוי, מגבות, שמנים איכותיים, נרות ומוזיקת רקע.

sweed.jpg
עיסוי נשים בהריון

 

עיסוי עם הרבה יתרונות גופניים ונפשיים,

מפיג מתחים, מסייע בהקלה על כאבי גב ושרירים ובשחרור שרירים תפוסים, משפר את זרימת הדם ועוד. לנשים בהריון מקנה העיסוי יתרונות רבים ונוספים, במיוחד בתקופה רגישה זו: הוא מסייע בהקלה על כאבי גב, שרירים, רגליים וראש, מה שחשוב במיוחד בתקופה זו, שבה נשים נמנעות מנטילת משככי כאבים.

העיסוי ממריץ את זרימת הדם, מסייע בהפחתת הצטברות נוזלים ומקל על בצקות. הוא מסייע בשיפור היציבה ובחלוקה נכונה של עומס המשקל על עמוד השדרה, ואף משפר את מוכנות השרירים לתפקוד מיטבי במהלך הלידה.
העיסוי מסייע בהפגת מתחים ובהורדת רמות ההורמונים שקשורים למתח, ומשפר את איכות השינה. השמנים שבהם משתמשים בעיסוי מסייעים בשיפור מרקם העור ובמניעת סימני המתיחה שמופיעים לעיתים קרובות אצל נשים הרות, ולסיום – העיסוי מאפשר לאשה ההרה שעה של נינוחות ורגיעה, במהלכה היא יכולה לנשום עמוק, להירגע ולהתחבר לעובר שבבטנה.

pregnant.png